Pozostałe wyroby

Myjnia rowerowa

Myjnia rowerowa

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości myjni do rowerów, oferując praktyczne rozwiązania dla miłośników dwóch kółek. Solidna konstrukcja i wytrzymałe materiały zapewniają długą żywotność naszych boksów, które są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na warunki zewnętrzne. Nasze myjnie stanowią niezawodne wsparcie dla każdego entuzjasty rowerów.

Myjnia do mycia rowerów wykonana ze szlifowanej blachy nierdzewnej oraz czarnej ocynkowanej blachy.

Wanna o pojemności 240l wykonana została z blachy czarnej, która w późniejszym procesie produkcji została ocynkowana, a następnie pomalowana proszkowo. Całość konstrukcji może zostać wyposażona w regulowane nogi lub obrotowe koła jezdne z blokadą. W najniższym punkcie wanny znajduje się odpływ z zaworem, dzięki któremu zgromadzoną wodę podczas mycia można wypuścić. Boczne osłony myjki zostały wykonane z blachy nierdzewnej szlifowanej. Dzięki zastosowaniu tej blachy osłona jest odporna na wysokie ciśnienie wody oraz stanowi walory estetyczne.

 

Parametry

Wymiary powiechrzni roboczej

200cm x 80cm

Wysokość (nie wliczając kół/ nóg regulowanych)

120cm

Pojemność 

240l

 

 

 

 

 

 

[IMAGES=3]

 

Tylna konstrukcja blachy nierdzewnej jest wzmocniona o stelaż przygotowany na opcjonalne zamontowanie uchwytu rowerowego. Myjnia rowerowa może zostać wykorzystana do innych celów: mycie kosiarek lub akcesoriów ogrodowych.

 

Zobacz szczegóły
  • Slider 27

   Uzyskaj darmową wycenę!

   Naszym priorytetem jest nawiązanie trwałej współpracy, co potwierdzają nasze międzynarodowe kontakty biznesowe, z którymi utrzymujemy relacje do dziś. Dołącz do nas i razem ustanawiaj nowe standardy w swojej branży.

   Skontaktuj się z nami
 • Fundusze Europejskie

 • PFR - tarcza finansowa 2.0