O firmie

Firma o nazwie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „JERZY”, w skrócie P.P.H.U. JERZY, działa na rynku od 1991 r. Siedziba i miejsce wykonywania działalności mieści się w Dzięgielowie, k. Cieszyna. Działalność firmy dzieli się na trzy sektory:

 

 • Produkcja – Jesteśmy renomowanym producentem elementów metalowych, specjalizującym się w wyposażaniu narciarni, włączając stojaki na narty, snowboardy oraz kijki. Ponadto, zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych, ogrodzeń oraz produktów ogrodowo-rekreacyjnych. Dostarczamy niezawodne komponenty dla branży narciarskiej, turystyczno-transportowej, ogrodniczo-rekreacyjnej oraz rolniczej. Nasze rozwiązania charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością i trwałością. Dzięki bogatemu doświadczeniu i nowoczesnej technologii, spełniamy różnorodne potrzeby naszych klientów.

 

 • Usługi – Jesteśmy liderem w branży obróbki metali. Nasz niezrównany park maszynowy oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w cięciu laserowym, spawaniu, gięciu, walcowaniu, obróbce CNC, gratowaniu oraz obróbce metali. Precyzja i dokładność są dla naszych klientów priorytetem. Dzięki innowacyjnym technologiom i doświadczeniu naszego zespołu, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Wybierz naszą firmę i zaufaj profesjonalistom, którzy wiedzą, jak przekształcić metal w doskonałe rozwiązania.

 

 • Sprzedaż – Zajmujemy się sprzedażą sprzętu dla branży narciarskiej, takiego jak narty, snowboard, kijki, stojaki na narty, suszarki do butów, szafy na buty i inne. Sprzedajemy maszyny do serwisowania nart i snowboardu. Ponadto sprzedajemy wyroby z własnej produkcji, takie jak konstrukcje stalowe, maszty kolejek linowych, podesty pieszych mostów wiszących, ozdobne przęsła ogrodowe oraz kosze i stojaki na drewno kominkowe.

 

 

Nasza współpraca

Znaczący postęp w rozwoju firmy JERZY ma współpraca z firmami zagranicznymi, głównie ze Szwajcarii, dokąd eksportuje wspomniane wcześniej elementy kolei linowych i podestów do mostów wysokogórskich.

 

Firma JERZY jest w Polsce wyłącznym przedstawicielem firm:

 

 •  DEMACLENKO – wiodący producent nowoczesnych systemów naśnieżania
 •  TFA  ALFA S.R.O. – producent maszyn do serwisu nart i snowboardów.

 

Autoryzowani przedstawiciele

 

Nasi partnerzy

 • 600 m2 hal produkcyjnych

  26 lat doświadczenia

  70 niezawodnych pracowników

  7 państw eksportowych