Maszyny narciarskie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie oraz serwisowaniu maszyn narciarskich. Od wielu lat sprowadzamy, serwisujemy, a następnie sprzedajemy maszyny do serwisu nart renomowanych marek takich jak Wintersteiger, Montana, Reichmann, R off B i inne. Od 2013 roku nasza firma została autoryzowanym przedstawicielem czeskiej firmy TFA alfa s.r.o. w Polsce, która jest producentem wysokiej jakości maszyn do serwisu nart i snowboardów. Dzięki temu oferujemy sprzedaż oraz serwis gwarancyjny nowych maszyn firmy TFA. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

MASZYNA SHARK 340

Maszyna oferuje regulację wysokości zgodnie z preferencjami operatora i działa wyłącznie na prądzie, eliminując potrzebę dodatkowych zasobów. Pomimo niewielkich wymiarów, umożliwia obsługę w miejscach o szerokości drzwi 800 mm. Posiada cyfrowe sterowanie wszystkimi trybami, obrotami, przemieszczeniami i siłą docisku rolki. Zabezpieczający element podnoszący cylinder dociskowy jest aktywny we wszystkich trybach szlifowania.

Zobacz szczegóły

Maszyna Shark 01

Maszyna SKI została zaprojektowana z myślą o optymalnej obsłudze placówek serwisu. Spełnia najwyższe standardy jakości przy zachowaniu atrakcyjnych kosztów pracy. Dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta, umożliwiając kompleksową obsługę na jednym urządzeniu. Akceptuje istniejący sprzęt klienta, proponując także alternatywy. Firma oferuje różne opcje finansowania, w tym współpracę z CSOB Leasing a.s. oraz inne uzupełniające wyposażenie i urządzenia dla SKI serwisu.

Zobacz szczegóły

Maszyna Finisher

Maszyna do obsługi nart i snowboardów spełnia najwyższe standardy jakości. Oferuje elastyczność poprzez różnorodne operacje, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Akceptuje różne modele sprzętu oraz proponuje innowacyjne alternatywy. Dostępne są różnorodne opcje finansowania, w tym współpraca z renomowanymi firmami leasingowymi. Dodatkowo, oferujemy różne uzupełniające wyposażenie i urządzenia dla serwisu SKI, niezależnie od produkcji naszych maszyn.

Zobacz szczegóły

Maszyna Waxpo

Maszyna czeskiej produkcji dedykowana jest placówkom SKI serwisu, w pełni zaspokajając potrzeby użytkownika. Jej konstrukcja spełnia najwyższe standardy jakości serwisowanych nart i snowboardów. Zapewnia kompleksowe utrzymanie sprzętu, gwarantując wysoką wydajność pracy. Dodatkowo, firma oferuje różnorodne wyposażenie i urządzenia uzupełniające do serwisu SKI, niezależne od produkcji naszych maszyn.

Zobacz szczegóły

Pistolet do regeneracji ślizgu

Nasz pistolet do zalewania ubytków i regeneracji ślizgów w nartach i snowboardach oferuje wysoką wydajność topienia, będąc idealnym narzędziem do precyzyjnej pracy w procesie naprawy i regeneracji sprzętu. Dzięki zaawansowanej technologii topienia, gwarantuje skuteczne wypełnianie ubytków w materiale ślizgowym. To szybkie i efektywne urządzenie, doskonale sprawdzające się w profesjonalnych serwisach, gdzie szybkość i jakość naprawy są kluczowe. Pistolet stanowi niezastąpione narzędzie w procesie regeneracji nart i snowboardów na potrzeby sezonu narciarskiego.

Zobacz szczegóły
  • Fundusze Europejskie

  • PFR - tarcza finansowa 2.0