Konstrukcje stalowe

Specjalizujemy się w produkcji elementów transportowych kolejek linowych (masztów) na zamówienie, które można łączyć w różnych ustawieniach do wysokości 40 m, co umożliwia transport ładunków, ważących do 8 ton, wysoko w górach. Wykonujemy również maszty jednolite o długości 14 m i średnicy do 500 mm, akcesoria do konstrukcji stalowych, baterie, zblocza, elementy mostów.

Maszty transportowych kolejek

Maszty transportowych kolejek linowych

Jesteśmy specjalistami w produkcji konstrukcji stalowych, w tym elementów masztów transportowych kolejek linowych. Nasze rozwiązania spełniają najwyższe standardy jakości, co potwierdza nasza współpraca z klientami z zagranicy, takimi jak Szwajcaria, Austria i Włochy. Dzięki naszym konstrukcjom, maszty mogą być budowane w różnych konfiguracjach, dodatkowo umożliwiają transport ciężkich ładunków na dużej wysokości w górach.

Zobacz szczegóły
Komfortowe przekraczanie dzięki podestom

Podesty pieszych mostów wiszących

Jesteśmy specjalistami w produkcji innowacyjnych konstrukcji stalowych, w tym kratowych kładek do pieszych mostów. Nasza firma dostarczyła elementy do wiszącego mostu w Adelboden, Szwajcaria, w 2007 roku. Ten 153-metrowy most stanowił głównie pieszą przeprawę nad górskim potokiem.

Zobacz szczegóły
  • Slider 27

   Uzyskaj darmową wycenę!

   Naszym priorytetem jest nawiązanie trwałej współpracy, co potwierdzają nasze międzynarodowe kontakty biznesowe, z którymi utrzymujemy relacje do dziś. Dołącz do nas i razem ustanawiaj nowe standardy w swojej branży.

   Skontaktuj się z nami
 • Fundusze Europejskie

 • PFR - tarcza finansowa 2.0