Maszyny serwisowe TFA

T.F.A alpha Ltd.
Firma T.F.A. Alpha Company Ltd. z siedzibą w Kostelec nad Orlicą powstała w 1993 r. TFA jest firmą prywatną, w której zarządzanie składa się z czterech partnerów-reżyserów, jest właścicielem 100% udziałów w spółce.  Z datą 1 stycznia 2010 r. Spółka liczy 15 lat od etapu wszczęcia inżynierii.
 

Firma posiada swój program produkcyjny:

We współpracy z VUTS Liberec produkuje na krosnach pneumatycznych do przetwarzania jedwabiu szklanego
Firma oferuje sprzęt do serwisu narciarskiego, do konserwacji sprzętu narciarskiego i snowboardowego, urządzenia i akcesorióa własnej konstrukcji
W oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy na poziomie przedsiębiorstwa opracował USS - modułowy system mocowania na zacisk
  

Wiele lat doświadczenia w inżynierii
Firma wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania, doświadczenie pracowników technicznych i robotników, które zowocowało w dziedzinie inżynierii w zakresie zabezpieczenia umów oraz szerokim zakresie zamówień. W dziedzinie włókienniczej inżynierii produkuje części, podzespoły, mechanizmy, zespoły i urządzenia dla przemysłu farmaceutycznego, motoryzacyjnego, maszyny do obróbki drewna, tworzyw sztucznych.

Firma obecnie zatrudnia 80 pracowników. Produkcja na maszynach CNC. Operacje przeprowadzane są na 3D urządzeniach pomiarowych. Firma posiada certyfikat ISO 9001. Firma T.F.A. Alpha Company Ltd. prowadzi politykę inwestycyjną, stale wzmacnia pozycję małych i średnich przedsiębiorstw, które wprowadza do obrotu zapewnia wysoką wydajność, jakość pracy, dyscypline dostaw i swojej sprawności.
 

  • Fundusze Europejskie