Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasza firma "JERZY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na podstawie umowy zawartej ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości z siedzibą w Chorzowie realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działanie 3.2 Innowacje w MŚP, pt. ”Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacyjnej na skalę światową technologii cięcia laserowego„.
 

 

Opis i cel projektu:

Przedmiotem projektu jest inwestycja początkowa, polegająca na wdrożeniu do procesu produkcji innowacyjnej technologii wycinania laserowego. Projekt umożliwi wdrożenie nie stosowanej dłużej niż 3 lata innowacji procesowej światowej, produktowej krajowej i nie technologicznej na poziomie firmy.
 

 

Wartość projektu: 1 499 533,50 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 674 790,07 zł

Roztrzygnięcia przetargu

09.04.2018 r.
Rozstrzygnięcie przetargu

Szanowni Państwo, informujemy, że zakończyliśmy przetarg na zakup Światłowodowa wycinarka laserowa.
Wybrana została oferta złożona przez:

Prima Power Central Europe Sp. z o.o.

Ul. Holenderska 6
05-152 Czosnków

w dniu 20.03.2018 r.

Dziękujemy za nadesłane oferty.

Zaproszenie do przetargu.

W związku z ogłoszeniem przetargu na Zakup Światłowodowej wycinarki laserowej w ramach realizacji projektu pn. „Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacyjnej na skalę światową technologii cięcia laserowego”, „JERZY” sp. z o.o. zachęca do udziału w przetargu i złożenia oferty.

Procedurę składania ofert, Szczegółowy opis zamówienia oraz oświadczenie do pobrania poniżej.

  • Fundusze Europejskie